Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Hledáme pány/í učitele/ky do speciálních i běžných tříd mateřské školy a asistenta pedagoga!

Přátelský kolektiv přijme mezi sebe nové kolegy nebo kolegyně. Těšíme se na Vás!

Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, Demlova 28 přijme od 01.08.2019 do svých řad Učitele/ky mateřské školy ve speciálních třídách.

Požadujeme: Odbornou kvalifikaci dle zákona 563/2004 Sb., pedagogické vzdělání pro práci s dětmi ve speciální třídě mateřské školy, zájem o práci s dětmi, schopnost týmové i samostatné práce, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: zaměstnání na dobu určitou, odměna dle platových tabulek, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, 40 dnů dovolené + studijní volna, klidné zázemí, milý pracovní kolektiv, podporu dalšího vzdělávání v oboru

Hlášenka volného pracovního místa ZDE.

Hledáme také Učitele/ky mateřské školy do běžných tříd.

Požadujeme: Odbornou kvalifikaci dle zákona 563/2004 Sb., pedagogické vzdělání pro práci s dětmi v běžné třídě mateřské školy, zájem o práci s dětmi, schopnost týmové i samostatné práce, vhodné i pro absolventy.

Dále hledáme asistenta pedagoga  od 01.08.2019. 

Požadujeme: Kvalifikace dle zákona 563/2004 Sb. §20 ost.1., Pedagogické vzdělání nebo maturita + kurz pro asistenta pedagoga (120 hodin).

Hlášenka volného pracovního místa ZDE.

Více informací: Bc. Jana Vystrčilová, tel.: 567 570 052

Přidáno 30. 4. 2019, autor: Eva Libánská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru