Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Informace pro Kuřátka

ÚNOR

  • OD ÚNORA 2020 JSME OPĚT ZAPOJENI V ČESKO-RAKOUSKÉM PROJEKTU EduSTEM, KTERÝ POTRVÁ 3 ROKY. PROJEKT JE ZAMĚŘEN NA VÝUKU NĚMECKÉHO JAZYKA HRAVOU FORMOU POD VEDENÍM LEKTORKY MONIKY HERMANNOVÉ, KTERÁ NÁS BUDE NAVŠTĚVOVAT KAŽDÝ PÁTEK. S NAŠÍ SPŘÁTELENOU ŠKOLKOU VE VESNICI JAPONS V RAKOUSKU SE BUDEME SETKÁVAT NA SPOLEČNÝCH AKCÍCH A PŘEDÁVAT SI ZKUŠENNOSTI.
  • ZÁCHRANNÁ STANICE PAVLOV S VÝUKOVÝM PROGRAMEM O ZVÍŘÁTKÁCH - VE STŘEDU 26.2.2020

BŘEZEN

  • „HURÁ NA POHÁDKY“ – PROMÍTÁNÍ PRO ŠKOLKY V KINĚ DUKLA
  • 5.3. NEBO 19.3.- TERMÍN SE UPŘESŇUJE)

DUBEN

  • ŠKOLKA V PŘÍRODĚ V PENZIONU U ŠIKULŮ BLÍZKO VÍRSKÉ PŘEHRADY (BOLEŠÍN 49, BYSTŘICE n./PERNŠTEJNEM) V TERMÍNU 14. – 17.4. 2020. AKCE JE PRO PŘEDŠKOLÁKY A STARŠÍ DĚTI, ZAMĚŘENÁ NA POZNÁVÁNÍ PŘÍRODY, UČENÍ SE SAMOSTATNOSTI A SPANÍ BEZ RODIČŮ.

Přidáno 17. 2. 2020, autor: Lenka Žatečková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru