Jak naše škola vznikla

MŠ Na Stoupách pod názvem MŠ POHÁDKA byla otevřena 1.11.2011 a stala se dalším odloučeným pracovištěm kmenové MŠ a SPC Demlova 28 v Jihlavě. Nachází se v budově Domova mládeže na ulici Na Stoupách 3 v blízkosti Obchodní akademie Jihlava.

Naše MŠ je umístěna v pěkném prostředí nedaleko lesoparku Březinovy sady. K vycházkám využíváme kromě přírody lesoparku s překrásnou zoologickou zahradou také centrum města s jeho kulturními památkami. Od září 2012, kdy nám bylo předáno školní hřiště se obě třídy pravidelně střídají v jeho využívání.

Jak to u nás vypadá

Naše MŠ je dvoutřídní s kapacitou 52 dětí. Využíváme druhé patro Domova mládeže. Zahradní areál máme k dispozici v sousedství Obchodní akademie v Jihlavě. Celodenní provoz mateřské školy zajišťují čtyři učitelky a to ve třídě Broučků a Čmeldů od 6 hod. ranní do 16 hod. odpolední.

FOTOGRAFIE BUDOU DOPLNĚNY..