Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Nadace J&T dnes spouští grant pro rodiny s dětmi, kterým v souvislosti s opatřením vlády v důsledku hrozby nákazou Covid-19 významnou měrou klesly příjmy a mají kvůli tomu potíže s úhradou nájmu nebo splátkou hypotéky.

Nadace J&T (ČR i SR) dnes spouští grant pro rodiny s dětmi, kterým v souvislosti s opatřením vlády v důsledku hrozby nákazou Covid-19 významnou měrou klesly příjmy a mají kvůli tomu potíže s úhradou nájmu nebo splátkou hypotéky. Záměrně jsme jako formu pomoci zvolili podporu bydlení, které je pro rodiny nejdůležitější. Žádosti budeme přijímat od pondělí 23. 3. a budeme je vyřizovat ve zrychleném procesu.

Více informací o grantu: ZDE

Více informací o nadaci: https://www.nadacejt.cz/

 

Přidáno 23. 3. 2020, autor: Eva Libánská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru