Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Hledáme paní učitelky do speciální třídy mateřské školy a asistenta pedagoga!

Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, Demlova 28 přijme od 01.09.2018 do svých řad Učitelky mateřské školy ve speciální třídě.

Požadujeme: Odbornou kvalifikaci dle zákona 563/2004 Sb., pedagogické vzdělání pro práci s dětmi ve speciální třídě mateřské školy, zájem o práci s dětmi, schopnost týmové i samostatné práce, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: zaměstnání na dobu určitou, odměna dle platových tabulek, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, 40 dnů dovolené + studijní volna, klidné zázemí, milý pracovní kolektiv, podporu dalšího vzdělávání v oboru

Více informací: Bc. Jana Vystrčilová, tel.: 567 570 052

Hlášenka volného pracovního místa ZDE.

Dále hledáme asistenta pedagoga.

 

Přidáno 27. 8. 2018, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru