Vážení rodiče,

naše školka Mašinka má kontaktní email:

msdemlova34a@seznam.cz

2013/2014

Pracovníci MŠ  Mašinka děkují p. Dvořákovi za zajímavou ukázku historických motorek.

2012/2013

Pracovníci MŠ Mašinka děkují firmě Želetava za sponzorský dar (nafukovací míče).

Dne 8.listopadu 2012 se uskutečnil již 2.ročník "Uspávání broučků". Organizátorem tohoto projektu byla třída Koťat z Mateřské školy Mašinka, která je součástí MŠ a SPC Jihlava, Demlova 28. Projektem žila třída celé období podzimu a jeho vyvrcholením byl lampiónový průvod a pěvecké vystoupení dětí, které si užily společně se svými sourozenci, rodiči i prarodiči. Projekt "Uspávání broučků" probouzí v dětech lásku a úctu k přírodě a současně vytváří pěkné mezilidské vztahy.

2011/2012

• Děkujeme rodičům Petra Kudláčka ze třídy Koťátek za sponzorský dar ve formě dětské literatury.

Za MŠ uč. V. Soukupová a H. Žejdlíková

• Děkujeme rodičům Janičky a Elišky Jindřichových za sponzorský dar v podobě kávovaru.

Za MŠ celý kolektiv pracovníků.

• Děkujeme rodičům Vojtíka Blažka za sponzorský dar v podobě dřevěných rytmických nástrojů.

Za MŠ uč. O. Homoláčová a J. Fridrichovská

• Děkujeme rodičům Barušky a Matýska Vrbových za sponzorský dar v podobě dřevěných kostek.

Za MŠ uč. A. Venhauerová a J. Krupičková

• Děkujeme rodičům Lucinky Coufalové za sponzorských dar v podobě dětských kluzáků na sníh.

Za MŠ uč. V. Soukupová a H. Žejdlíková