Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Ošetřování člena rodiny

Ošetřování člena rodiny vydává obvodní lékař v rámci e-karantény. Mateřská škola v případě potřeby může vydat potvrzení o uzavření třídy mateřské školy. Potvrzení vydá Ekonomický úsek MŠ a SPC Jihlava na adrese Demlova 28.

Ošetřování člena rodiny vydává obvodní lékař v rámci e-karantény. Mateřská škola v případě potřeby může vydat potvrzení o uzavření třídy mateřské školy. Potvrzení vydá Ekonomický úsek MŠ a SPC Jihlava na adrese Demlova 28.

Podrobné informace ohledně aktuálních omezení naleznete na stránkách Vlády České republiky ZDE

Za kolektiv MŠ a SPC Jihlava přejeme pevné zdraví a trpělivost v aktuálním školním roce. Děkujeme za Vaši vstřícnost.

Přidáno 26. 10. 2020, autor: Hana Vařejková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru