Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Informace pro dětí přijaté k předškolnímu vzdělávání v MŠ a SPC Jihlava pro školní rok 2020/2021

Rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti o přijetí ke vzdělávání, jsou oznámeny zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem (zákonným zástupcům je registrační číslo sděleno e-mailem nebo sms zprávou) s výsledkem řízení na veřejně přístupném místě ve škole (hlavní vchod do MŠ Demlova 28) a na webových stránkách školy. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená (zákonní zástupci si je nebudou osobně vyzvedávat v MŠ).

V případě nepřijetí dítěte do MŠ budou rozhodnutí zasílána poštou (zákonní zástupci si je nebudou osobně vyzvedávat v MŠ).

Informace k tomu, jak dále postupovat po přijetí do mateřské školy naleznete ZDE. Pozor termín odevzdání všech formulářů je 14.06.2020.

V případě nejasností můžete kontaktovat zástupkyni školy Mgr. Janu Rittichovou na tel. čísle +420 703 167 540 nebo ředitelku školy PhDr. Ljubicu Váchovou Novákovou na tel. čísle +420 777 314 472 (ve všední dny od 10.00 do 12.00 hod).

Ředitelka školy PhDr. Ljubica Váchová Nováková

Přidáno 26. 5. 2020, autor: Eva Libánská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru