Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Uzavření mateřských škol aktuálně do 28. března včetně

Na základě usnesení Vlády ČR budou všechny mateřské školy aktuálně uzavřeny do odvolání.

Vážení,

nadále platí zákaz osobní přítomnosti dětí v mateřské škole. Dle dostupných informací platí toto nařízení do odvolání. Stále pokračuje distanční výuka.

Usnesení Vlády ČR ze dne 26. února 2021 naleznete ZDE

Kompletní informace o ošetřovném naleznete na webových stránkách České správy sociálního zabezpečení ZDE Nadále již není potřeba potvrzení o uzavření mateřské školy.

Pro děti rodičů, kteří jsou členové Integrovaného záchranného systému nebo jsou zaměstnanci dle podmínek daných legislativou, je připravena Mateřská škola Erbenova 37 (součást MŠ Mozaika). Rodiče těchto dětí budou muset doložit potvrzení od zaměstnavatele. Více podrobností a informací naleznete: https://msmozaikaji.cz/

Děkujeme za pochopení a za vstřícnost.

Za kolektiv MŠ a SPC Jihlava přejeme všem pevné zdraví.

Přidáno 27. 2. 2021, autor: Eva Libánská