Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Uzavřené třídy: Rybičky a Hvězdičky (MŠ Demlova 28), Liščata a Zajíčci (MŠ Bystrouška, Na Dolech 111)

Třídy Rybičky a Hvězdičky (Demlova 28) jsou uzavřeny od 25. února 2021. Třídy Liščata a Zajíčci jsou uzavřeny od 27. února 2021. Bližší informace uvnitř. Děkujeme za pochopení.

Třídy Rybičky a Hvězdičky budou uzavřeny od 25. února 2021 včetně. Datum otevření tříd bude 5.3.2021 pro děti s negativním PCR testem na Covid-19, od 9.3.2021 bude možné ukončení karantény a nástup dětí bez ukončení karantény (PCR) testem.

Třídy Liščata a Zajíčci jsou uzavřeny od 27. února 2021 včetně. Datum otevření tříd bude 8.3.2021 pro děti s negativním PCR testem na Covid-19.  Podrobné informace od Krajské hygienické stanice pro zákonné zástupce dětí ze třídy Liščat a Zajíčků ZDE

Krajská hygienická stanice dále doporučuje ZAVOLAT PRAKTICKÉMU LÉKAŘI VAŠEHO DÍTĚTE A SDĚLIT MU INFORMACI O TOM, ŽE SE VAŠE DÍTĚ SETKALO S OSOBOU S ONEMOCNĚNÍM COVID-19.

OČR (ošetřování člena rodiny) vydává obvodní lékař v rámci e-karantény. Mateřská škola v případě potřeby může vydat potvrzení o uzavření třídy mateřské školy. Potvrzení vydá Ekonomický úsek MŠ a SPC Jihlava na adrese Demlova 28.

Podrobné informace ohledně aktuálních omezení naleznete na stránkách Vlády České republiky ZDE

Za kolektiv MŠ a SPC Jihlava přejeme pevné zdraví a trpělivost v aktuálním školním roce. Děkujeme za Vaši vstřícnost.

Přidáno 26. 1. 2021, autor: Eva Libánská