Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Vyplnění dotazníku pro rodiče

Vážení rodiče, Vážení zákonní zástupci dětí, v rámci spolupráce se statutárním městem Jihlava si Vás dovolujeme požádat o vyplnění dotazníku, který byl sestaven pro účely zpracování Koncepce školství statutárního města Jihlavy (dále jen Koncepce).

Dotazník je anonymní a jeho online vyplnění Vám zabere cca 5 minut. Data získaná z dotazníku budou sloužit pro účely Koncepce a budou poskytnuta i ředitelům daných zařízení. Dotazník bude k zpřístupněn do 30. 11. 2023.

Získané informace budou významným podkladem pro zlepšování řízení a organizací škol a školských zařízení v Jihlavě a pro realizaci plánovaných aktivit v oblasti školství.

Odkaz na vyplnění dotazníku MŠ je zde: https://forms.gle/cJj3mEFzQPdPdQ5VA

Děkujeme Vám za spolupráci a účast na dotazníkovém šetření. 

Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava a Statutární město Jihlava

Přidáno 9. 11. 2023, autor: Eva Libánská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru