Bakaláři

Systém Bakaláři bude spuštěn v průběhu konce března či začátku dubna. Uvedené informace jsou pouze orientační. O všem vás včas budeme informovat.

Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali o novém školním systému komunikace s rodiči, který jsme pro Vás zavedli. Tento nový systém nám umožní efektivnější a plynulejší sdílení informací a komunikaci mezi školou a rodiči.

Platforma Bakaláři nám umožní rychlé odesílání důležitých oznámení, plánování událostí a průběžnou komunikaci ohledně pokroku a potřeb vašich dětí.

Děkujeme vám za vaši trpělivost a podporu při zavádění této nové aplikace. Věříme, že nám toto nové prostředí umožní ještě lepší spolupráci mezi školou a rodinou.

Aplikace Bakaláři je k dispozici jak pro zařízení s operačním systémem Android, tak i pro iOS. Stačí použít následující odkazy pro stažení:

Android: Odkaz na aplikaci Bakaláři pro Android
iOS: Odkaz na aplikaci Bakaláři pro iOS

Pokud preferujete použití webového prohlížeče, můžete také přistupovat k Bakalářům přes webovou aplikaci. Stačí navštívit následující odkaz.

Zkontrolujte v aplikaci osobní údaje a vyplňte všechny požadované osobní údaje v záložce zákonný zástupce. Tento proces nám pomůže udržovat aktualizované informace a zajistit hladký průběh komunikace mezi školou a rodinou. Také bychom chtěli zdůraznit, že platný e-mail je nezbytný pro obnovu zapomenutého hesla.

V tomto krátkém videu se dozvíte více o tom, jak může Komens usnadnit a zlepšit komunikaci mezi školou a rodiči. Kromě toho získáte náhled na funkce a možnosti, které tento systém nabízí. Stačí kliknout na následující odkaz pro zobrazení videa: Odkaz na video Komens

Navod na úpravu, aktualizaci osobních údaju v systému naleznete v tomto videu, v čase 3:16. Stačí kliknout na následující odkaz pro zobrazení videa: Odkaz na video o změně osobních údajů