Projekty

Ve školství se v posledních letech skloňuje slovo projekt ve všech pádech. Projektové řízení je již součástí každodenního života naší organizace. Projektová činnost má vliv nejen na rozvoj školy po stránce materiální, ale také na rozvoj vztahů v organizaci. Formou projektů se provádí výzkumy, vyvíjejí nové předměty běžného použití, realizují stavby, poskytují služby, učí, vytváří a uvádí v život návrhy na organizační nebo procesní změny v organizacích.

V současné době je účelné a vysoce efektivní umět pracovat projektově. Účelnost tohoto řešení je podpořena jednoznačnými zkušenostmi i z jiných sektorů řízení, stejně tak jako zkušenostmi z oblasti vzdělávání v edukačně vyspělých státech světa.

Koordinace projektů ve vzdělávání a Erasmus+:

Mgr. Hana Vařejková, MBA

mail: varejkova.spcji@msdemlova.cz