Berušky

Bc. Jana Kisiová - vedoucí učitelka

Václava Zachariášová - asistent pedagoga

Počet dětí ve třídě: 11

Jedná se o heterogenní třídu, do které jsou zařazovány děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Je zaměřená především na děti s narušenou komunikační schopností. Péči o děti zajišťují kvalifikovaní pedagogové za pomoci asistenta pedagoga. V rámci výchovně vzdělávacího procesu se zaměřujeme na komplexní rozvoj osobnosti dítěte. Jednotlivé činnosti jsou realizovány skupinově nebo individuálně.

Pedagogové pravidelně vytvářejí chvilky pro logopedickou prevenci. Individuální logopedická intervence je zajišťována odborníky ze SPC.

Třída aktivně využívá specializovaných místností pod vedením odborníků, jako je např. fyzioterapie, hydroterapie, ergoterapie, trampoterapie, Chacha-box, herní terapie, masáž míčkováním v multisenzorické místnosti snoezelen, muzikoterapie, logopedie a arteterapie.