Veverky

Bc. Silvia Molnárová – učitelka

Veronika Brožová - asistentka pedagoga

Počet dětí ve třídě: 24

Běžná třída, skupina je zde věkově smíšená, aby se děti naučily vycházet nejen s vrstevníky, ale i s dětmi mladšími a staršími a osvojily si tak správné sociální návyky. Zaměřením třídy jsou především sportovní aktivity (plavání, bruslení, lyžování, JUDO, In-line bruslení a turistika). Velmi aktivní jsou také ve výtvarné činnosti, tvořivosti a vnímání umění. Základem naší vize, je rozvíjet u dětí fantazii, tvořivou mysl, oblíbit si proces učení, ve kterém budou hrát aktivní roli a začnou objevovat svůj vlastní potenciál. Děti se při různorodých aktivitách učí spolupracovat, objevovat, nebát se chyb a tvořit.

Často hledáme inspiraci na výletech i kulturních, či vzdělávacích programech. Vzhledem k věku dětí je odpočinek úměrně zkracován a částečně nahrazován klidovými činnostmi. Logopedickou prevenci zajišťuje Bc. Jitka Kubelová. Veverky spolupracují také s ZŠ T. G. Masaryka.