Objednání

Možnosti objednání

Služby SPC Jihlava si lze objednávat následujícími způsoby:

1. Telefonicky kontaktovat konkrétního pracovníka ZDE
  2. Písemně na adresu:
    Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, Demlova 28, Jihlava, 586 01
  3. E-mailem: rittichova.spcji@msdemlova.cz

První návštěva

První návštěva probíhá vždy na základě domluvy s pracovníkem SPC. S sebou si přineste veškerou dosavadní dokumentaci dítěte např. z psychologických, neurologických, logopedických nebo psychiatrických vyšetření. V případě tělesných postižení také dokumentaci somatických lékařů.

U předškolních dětí je vhodné donést ukázku domácích prací, případně vyjádření pedagoga z mateřské školy, kterou dítě navštěvuje (například informace o chování v kolektivu, adaptaci na cizí prostředí a zvládání odloučení od rodiče).

U školních dětí je vhodné přinést také sešity ze školy, žákovskou knížku, deníček, popřípadě vyjádření pedagoga k chování a školní úspěšnosti žáka.

U odborného vyšetření bude přítomno pouze vyšetřované dítě se zákonným zástupcem.

Ranní směna

6.00-14.30

Odpolední směna

8.00-16.30

Přestávka

Úterý až Čtvrtek je výjezdní den, v akutních případech i další dny.

Pokud nezvedáme, telefon pravděpodobně se věnujeme jinému klientovi, kontaktujte nás prosím později nebo emailem.