Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Výuková kostka

Jedná se o metodický materiál na podporu komunikačních dovedností dětí a žáků, který vznikl na základě sdílení zkušeností, přenosu dobré praxe a potřeb škol jednotně a systematicky pracovat s dětmi, jejichž nedostatečné jazykové kompetence, odlišné jazykové prostředí a potíže v oblasti komunikačních kompetencí přímo souvisí s dosahováním horších výsledků ve vzdělávání a předčasným odchodem ze vzdělávacího systému.


„Výuková kostka“ je jednoduchou didaktickou pomůckou, která je vyrobena z papíru.

Metodický materiál Výuková kostka ke stažení  zde

Metodický materiál je možné si prohlédnout v MŠ a SPC Jihlava, p.o.

 

Výuková kostka je licencována pod licencí Creative Commons 4.0 BY-SA.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru